Ünlü Futbolcu Sadio Mane Evlilik Kriterlerini Açıkladı!

Ünlü Futbolcu Sadio Mane Evlilik Kriterlerini Açıkladı!

Ünlü futbolcu Sadio Mane evlilik kriterlerini açıkladı!

Altı yıldır Liverpool forması giyen ünlü futbolcu Sadio Mane özel hayatı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Basının kendisine yönelttiği ‘evlilik’ sorusuna cevap veren Senegalli milli oyuncu, bir kadında aradığı kriterlerin neler olduğunu ifade ederek sosyal medyada gündem haline geldi.

Başarılı forvet oyuncusu, sahada gösterdiği etkin performans ile adından sıkça söz ettiriyor. Öte yandan ünlü isim, ülkesi olan Senegal’e yaptığı yardımlarla da çok konuşuluyor. Bir diğer taraftan, Sane’nin dinine bağlı bir Müslüman olduğu da biliniyor. Evlenmek istediğini ifade eden futbolcu, aradığı kadından neler beklediğini paylaştığında da hayranlarını şaşırtmadı.

Sadio Mane evleneceği kadının sosyal medya kullanmasını istemiyor!

Sadio Mane’nin basına verdiği demece göre mütevazı bir hayat süren ünlü futbolcu, evleneceği kadının kesinlikle sosyal medya kullanmasını istemiyor. Bu platformların boşa zaman kaybı olduğunu dile getiren yıldız, aynı zamanda Allah’a saygı duyan, inançlı ve dua eden bir kadınla birliktelik yaşamak istediğini ifade etti.

Mane, Bayern Münih yolunda

İlk defa özel hayatını kamuoyu ile paylaşan Sadio Mane, Liverpool ile yolları ayırmanın eşiğinde. Dünyaca ünlü futbolcu bu yaz transfer sezonu kapanmadan, Bundesliga’nın parlayan ekibi Bayern Münih ile anlaştı.

Kiralık bahis siteleri hizmetinizdeyiz.

Bayern Münih Sportif Direktörü tarafından doğrulanan bilgilere göre Mane ile anlaşma sağlandı. Çok yakında transferin detaylarının duyurulacağı ve sözleşmenin imzalanacağı bildirildi.

Spor