Mr Cleany Ile Tertemiz Evler

Mr Cleany Ile Tertemiz Evler

Mr. Cleany ile Tertemiz Evler

Son zamanlarda temizlik ve hijyenin daha da önemli hale gelmesi ile temizlik şirketlerine duyulan ihtiyaç artmıştır. Koltuk yıkama gibi temizlik işlemleri, evinize ferahlık katmakta ve hijyen açısından oldukça önemli bir konuma gelmektedir. Günümüzün en temel ihtiyaçlarında biri olan temizlik, 27 yıllık tecrübeye sahip olan Mr. Cleany ile evlerinize geliyor. İstanbul temizlik sektöründe yıllardır var olan Mr. Cleany, kaliteli ve doğal ürünler yardımı ile aynı zamanda ev ilaçlama, böcek ilaçlama hizmeti de vermektedir. Böylece haşerat, böcek ve karınca gibi sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Gelişen teknoloji ile modern yöntemler ile temizliğe yeni bir soluk getiren Mr. Cleany, %100 müşteri memnuniyetine sahip en kaliteli İstanbul temizlik şirketlerinden biridir. Her zaman profesyonelliği ön planda tutan çalışanları ile sağlığa zararlı olmayan temizlik malzemeleri ile temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bitkisel yağlar Hindistan cevizi, karbonat ve portakal yağı gibi etkili maddeler ile hazırlanan temizlik malzemeleri ile işlemler yapılmaktadır.

Pırıl Pırıl Bir Ev İçin Mr. Cleany

Yatak yıkama işlemlerinden ev ilaçlamaya kadar pek çok temizlik işlemini gerçekleştiren firma uzun yıllardır İstanbul temizlik sektöründe tecrübe edinmiştir. Temizlik sektöründe kullanılan temizlik malzemeleri ve teknolojik aletleri ön planda tutan Mr. Cleany, hijyen standartlarını üst seviyede tutmakta ve yapılan her işte bu prensibi uygulamaktadır. Petek temizliğinden dezenfektasyona kadar çok geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan şirket sizlere özel fiyatlandırmalar ile uygun ve profesyonel temizliği ayağınıza geliyor.

Kanserojen içermeyen malzemeler ile üst düzey bir hijyen sağlayan firma sayesinde siz de evinizi köşe bucak temizletebilir ve uzun süre hijyenin keyfini çıkarabilirsiniz. Özellikle son birkaç yıldır ayrı bir özen gösterilen hijyen konusunda gözünüz arkada kalmayacak. Daima kalitesi ile adından bahsettiren Mr. Cleany, İstanbul temizlik sektörünün en kaliteli firmalarından biri olmasının yanı sıra müşterilerden aldığı olumlu geri dönüşler ile müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğini kanıtlamıştır. Profesyonel eğitimlerden geçen ekip arkadaşları ile sağlığa zararlı olmayan doğal ürünler ile İstanbul ilinde 7/24 kaliteli hizmet vermektedir.

Genel Kültür