Melsom Şoku

Melsom Şoku

Melsom Şoku

Galatasaray NEF’li Aliağa Petkimspor’a kaybettikleri maçta yıldızın sakatlığı morallerini bozdu.

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde Anadolu Efes’in evinde kaybettiği ikinci yarının ardından Galatasaray NEF’e 84-66 mağlup olan Ali-ağa Petkinspoor, hem maçı hem de yıldız oyun kurucu Silas Myerson’ı kaybetti. Üçüncü çeyreğin başında Myerson’ın ribaund pozisyonunda sakatlandığı ve oyuna devam edemediği bildirildi. Durum ciddiydi. Myerson maçtan ayrılmadan önce 14 sayı, 4 ribaund ve 6 asistle oynadı.

Üç maçta 16 sayı, 4 ribaund ve 3.6 asist ortalamalarıyla oynayan Myerson’ın ameliyat olması durumunda Petkin Sports’un transfer olması gerekecek. Ligde 3 maçta 1-1 kazanan teknik direktör Blake Gollen, “İlk yarıda, özellikle üçüncü çeyreğin ilk beş dakikasında çok iyi oynadık, oyunun kontrolünü ele geçirdik ve ilk yarıda kazandık” dedi. Üçüncü çeyreğin son 2-3 dakikası, artı üçüncü çeyreğin son 2-3 dakikasında yaptığımız basit hatalar ve Myerson’a ciddi bir sakatlık verdik. Birkaç dakikalık zihinsel kayıp, maçın tamamen Galatasaray’a dönmesiyle sonuçlandı” dedi.

Temsilcilerimiz Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko, Türk Hava Yolları Avrupa Ligi 2022-23 sezonunun ilk çifte maç haftasında bugün karşı karşıya gelecek.

Sezonun ilk Avrupa Ligi maçından 84-66’lık bir galibiyetle ayrıldı. Çifte hafta boyunca Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko bugün oynayacak. Donanma Beyazları ilk olarak Cuma günü Valencia’yı, Cuma günü Alba Berlin’i ve Perşembe günü Kanarya’nın Asville ve Valensiya’sını ağırlayacak.

Geçen hafta Monaco’yu ilk kez mağlup eden Anadolu Efes Teknik Direktörü Elgin Ataman, maç öncesi yaptığı açıklamada, “Bir grup tecrübeli oyuncu. Her pozisyonda tam, hızlı ve organize oynayan bir takım dedi” 2’de 2’ye giden Dimitris Itudis: “Çok pratik bir maç çıkardılar. Çok atletik, iyi koşan, agresif bir rakibimiz olacak. ” Cloudbet.com giriş

Spor