İngiliz Asıllı Insatiable İsimli Netflix Dizisi

İngiliz Asıllı Insatiable İsimli Netflix Dizisi

İngiliz Asıllı Insatiable İsimli Netflix Dizisi

Insatiable isimli Netflix dizisi, Amerikan kökenli bir dizi olup kara mizah, komedi ve drama dizisidir. 2 sezona sahip olan bu dizi toplamda 22 bölümden oluşmaktadır. Asıl dili İngilizce olan bu dizinin farklı illere çevrilmiş hali ise Netflix platformunda yer almaktadır. İlk sezonunun oluşturulması ile dizinin ilk bölümü 10 Ağustos 2018 tarihinde seyirciye sunulmuştur. Son bölüm ise yayınlanmadan önce Şubat 2020’de Netflix tarafından iptal edilmiştir. Dizinin başrollerinde ise Dallas Roberts ve Debby Ryan isimleri yer alıyor. Insatiable isimli dizi Lauren Gussis tarafından yaratılmış olan bir dizidir. İzleyiciler arasından yapılan değerlendirmeler doğrultusunda %87 oranında beğeni toplamış olan bir dizidir. Insatiable’de her bir bölüm yaklaşık olan 45 dakika ile 55 dakika aralığını kapsamaktadır. Netflix platformu için yaratılış olan dizi Netflix platformu hariç bazı internet sayfalarında da izlenebilir. Bu sayfalara ise internet üzerinden netflix izle ya da neflix film izle gibi araştırma etiketleri ile ulaşım sağlanabilir.

Insatiable Dizisinin Sahip Olduğu Konu ve Tür Nedir

Insatiable isimli dizide, asıl mesleği avukatlık olan bir adam ve kendisine zorbalık hareketleri yapanlardan intikam almak isteyen genç bir kızın hikayesi anlatılmaya başlanıyor. Lise zamanlarını yaşayan bir genç kızın almış olduğu kiloları ve görünümünden dolayı başı derttedir. Birkaç arkadaşı ve avukatı haricinde herkes onun kiloları ile dalga geçer, içindeki potansiyeli göremez. Avukatının içindeki potansiyeli görmesi ile genç kızın hayat bir anda değişecek ve farklılaşacaktır. Dizi, genç yaşlarda olan bireylere daha çok hitap eden bir dizi halindedir.

Insatiable Dizinde Yer Alan Oyuncular Kimlerdir

Insatiable dizinde yer alan oyuncu kadrosu oldukça geniş bir kadrodur. Bu kadroda herhangi bir Türk oyuncunun ismi geçmemektedir. Dallas Roberts ve Debby Ryan’ın başrollerde olduğu bu dizide Alyssa Milano, Erin Westbrook, Arden Myrin, Chloe Bridges, Michael Provost gibi isimler yer almaktadır. Kadrosu oldukça geniş olan bu dizide neredeyse 24 adet oyuncuya yer verilmiştir. Bu oyuncuların yer almış olduğu Insatiable dizisine Netflix platformu veya internet üzerinden netflix film izle gibi arama etiketleri ile ulaşılan sayfalardan erişim sağlanabilir.

Genel Kültür