Fenerbahçe Yeni Sezonda Kamp Kadrosunu Açıkladı Jesus’un Takımda Istemedikleri

Fenerbahçe Yeni Sezonda Kamp Kadrosunu Açıkladı Jesus’un Takımda Istemedikleri

Fenerbahçe yeni sezonda kamp kadrosunu açıkladı! Jesus’un takımda istemedikleri…

Fenerbahçe takımının, Avusturya’da gerçekleştireceği kamp kadrosu belli oldu. Jorge Jesus oyuncusunun kadroda düşünmediği bazı isimler netlik kazandı.

Avusturya içerisinde Graz şehrinde yeni bir sezon hazırlıklarına devam edecek olan Fenerbahçe takımında kamp kadrosu belli oldu.

Kadro içerisinde “Altay Bayındır, Osman Ertuğrul Çetin, Furkan Onur Akyüz, Kim Min-Jae, Attila Szalai, Yiğit Efe Demir, Bright Osayi-Samuel, Uğur Kaan Yıldız, Filip Novak, Ferdi Kadıoğlu, Çağtay Kurukalıp, Mert Hakan Yandaş, Miha Zajc, Lincoln Henrique, İsmail Yüksek, İsak Vural, Burak Kapacak, Muhammed Gümüşkaya, İrfan Can Kahveci, Dimitris Pelkas, Arda Güler, Diego Rossi, Emre Mor, Bruma, Mergim Berisha, Mbwana Samatta, Enner Valencia ve son olarak da Serdar Dursun” isimli oyuncular yer alıyor.

Kamp kadrosu içerisinde yer almayan Nazım Sangare, Serdar Aziz ve Crespo oyuncuları kendi tedavileri sebebi ile İstanbul’da kaldı. Tisserand, Lemos, Meyer, Gustavo ve Caulker oyuncularının ise kadro içerisinde düşünülmediğinden kafileye alınmamış olduğu öğrenildi.

JESUS BU KONUDA SON KARARLARI VERECEK

Deneyimli ve teknik bir adam, hücum hattı ile ilgili son kararlarını da Avusturya kampı içerisinde verecek. Orta saha ve defansı kafası içerisinde büyük bir ölçüde netleştirmiş olan Jesus, hücum hattını da kamp süresince oturtmuş olacak.

GRAZ İÇERİSİNDE 2, SAKARYA İÇERİSİNDE İSE 1 HAZIRLIK MAÇI

Fenerbahçe, Avusturya kampı içerisinde 2, Sakarya kampında ise 1 hazırlık adet maçı yapacak.

2 Temmuz’da Sırbistan’ın Partizan, 6 Temmuz’da Macaristan’ın Mol Fehervar takımları ile mücadele edecek olan Fenerbahçe ekibi, 1-7 Temmuz arasındaki 2’nci etap kamp çalışmalarının ardından İstanbul’a geri dönmüş olacak. Sarı-Lacivertliler, 10 Temmuz’da ise Hull City ile Sakarya’da karşılaşacak.

Fenerbahçe takımı Avusturya kampının ilk hazırlık maçı içerisinde 2 Temmuz tarihinde Sırbistan ekibi olan Partizan ile beraber mücadele edecek. Graz’da yer alan Merkür Arena’da oynanacak maç ise saat 19.30’da başlamış olacak.

Maç detaylarına bahis siteleri üzerinden de erişim sağlanmış olacaktır.

Spor