Epiduroskopi Bel Fıtığı Tedavi Yöntemi

Epiduroskopi Bel Fıtığı Tedavi Yöntemi

Epiduroskopi Bel Fıtığı Tedavi Yöntemi

Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi dendiği zaman akla pek çok farklı yöntem gelmektedir. Lazer, ozon tedavisi ve radyofrekans bu yöntemler arasındadır. Bu yöntemlere ek olarak epiduroskopi de sayılabilmektedir. Bel fıtığının şiddetine uygun olarak yapılan bu işlem, inatçı bel ağrıları üzerinde etkilidir. Yalnızca bel ağrıları üzerinde etkili olmayan yöntem doktor tarafından bacak ağrıları için de kullanılabilmektedir. Bel fıtığının mikro cerrahi işlemi gerektirecek kadar büyük olmaması durumunda epiduroskopi yöntemine başvurulmaktadır. Bu yöntem genel olarak daha önce bel fıtığı ameliyatı geçirmiş ancak ağrıları geçmemiş insanlara uygulanmaktadır. Epiduroskopi yöntemi sayesinde hastalar, eski sağlıklarına geri dönebilmektedir. Bu yöntemin önemine değinen Op. Dr. Fatih Kırar, ameliyatsız olarak gerçekleştirilen bel fıtığı tedavilerinin başarı ile sonuçlandığının altını çizmiştir.

Op. Dr. Fatih Kırar sayesinde pek çok insan ağrılarından kurtulmuş ve sağlıklı bir hayata adım atmıştır. Bel fıtığı ağrılarından dolayı kendi başına yürüyemeyen ya da sosyal faaliyet gerçekleştiremeyen insanlar, ameliyatsız tedavi yöntemi ile sağlıklarına kavuşmuştur.

OP. DR. FATİH KIRAR YORUMLARI VE ŞİKÂYETLERİ

Op. Dr. Fatih Kırar sayesinde pek çok hasta ameliyat acısına katlanmadan bel fıtığı şikâyetlerinden kurtulmuştur. Adım adım yapılan işlemler sonrasında hastalarda görülen acılar dindirilmektedir. Kırar’ın yaptığı ameliyatsız işlemler genel olarak 15 dakika sürmekte olup hastaların ağrı bölgesine doğrudan uygulanmaktadır. Omurga arasındaki disklerin zarar görmesi sonucu sinirlerden kaynaklanan bu ağrı, hastaların hayatlarını kısıtlamaktadır. Daha önce ameliyata girmiş ancak ameliyat sonrasında bile bel ağrıları devam eden hastalar epiduroskopi yöntemine başvurabilmektedir. Aşağıda hastaların bu yöntem ve doktor ile ilgili yorum detaylarına ulaşabilirsiniz:

“Sürekli olarak bel ve bacak ağrılarım devam ediyordu. Kendi işimi kendim yapamıyordum. Devamlı birinden yardım almam gerekiyordu. Yürürken bastondan yardım alıyor ve topallıyordum. Bu durumdan kurtularak eski sağlığımı geri kazanmam Op. Dr. Fatih Kırar hocam sayesinde oldu. Şimdi çok mutluyum.”

“Hayatımı büyük ölçüde iyileştiren Op. Dr. Fatih Kırar hocama şükranlarımı sunuyorum. Ameliyatsız olarak gerçekleştirdiği yöntem sayesinde kısa sürede ağrılarımın geçmesini sağladı. Eski sağlığıma geri kavuştum.”

Sağlık